Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google Nexus i9250 töltés?

Odordaniel kérdése:

Google Nexus i9250 töltés?

Figyelt kérdés
Haly. Ma vettem a fentebb említett telefont. Rádugtam töltésre 10-12 órára ahogy javasolták de nemtudom eldönteni hogy tölt-e. Hátulja nem melegszik és nem mutatja seholsem. Az a kérdésem , jelzi-e a telefon a töltését kipacsolt állapotban vagy honnan tudnám megállapítani tölt-e?

2012. máj. 30. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Milliószor le lett írva: fölösleges így tölteni először. Régen még a nikkel kadmiumos vagy milyen aksiknál tényleg kellett a 3x12 óra meg hasolnók, de már 7-8 (vagy több) éve ezeket leváltotta a lítium ion, meg a lítium polimeres aksik amelyeknél ez a fajta töltési mód értelmét vesztette.

Az első töltés semmiben sem különbözik a többitől. Már tutira, hogy nem tölt, mert ahhoz kb. 2 óra elég volt neki. Azután lekapcsolt a töltés.

2012. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom de az eladó a lelkemre kötötte. Amúgy én is furcsálltam. Na mindegy :D
2012. máj. 31. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!