Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagy a baj? A képernyőnek annyi?

Nagy a baj? A képernyőnek annyi?

Figyelt kérdés
Kifejtve: a laptopot be lehet kapcsolni. Van rajta egy lámpa, ami világítva jelzi, hogy megy a gép. Ez a lámpa működik, rendesen világít. DE (!) a képernyő továbbra is fekete marad, nem jön be rajta semmi. Ez furi, mert eddig nem volt baja. De néha már figyelmeztett, hogy valami gond van az operációsrendszerrel. Mivel nem vagyok informatikus, és nem tudtam mit kéne tennem, nem is csináltunk vele semmit. Most viszont már tényleg fogalmam sincs, mi baja. Kérelek segítsetek!

2012. jún. 1. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Venti elindul? HDD felpörög? Csinál valami azon kívül, hogy világít a led?


Dugj rá egy monitort, nézd meg azon van-e kép.

2012. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hallani, h csinál valamit... Dvd-2 kiadja, betenni is lehet. Már próbáltam, hogy a laptopot összekötöttem a tv-vel. A hiba előtt még működött, most viszont nem reagál sem a tv, sem a gép.
2012. jún. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!