Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a gépre a...

Bia97 kérdése:

Feltelepítettem a gépre a Harry Potter és a Főnix rendje c. játékot és van egy kis gond vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először az volt a baj, hogy mikor bementem a jutalmak szobájába, elsötétült minden, nem láttam semmit, hiába lépkedtem erre-arra és ugyanez volt akkor is mikor Neville-t kerestem és bementem egy ajtón. A második gond az volt miután újra kezdtem a játékot, hogy szintén a Roxfortban voltam és mikor meg akartam az elején keresni Hermionét akkor hiába mentem a Tekergők térképére nem mutatott lábnyomokat (pedig ráment a térképen Hermione nevére is), amik arra vezetnek, de a legfőbb baj az volt, hogy nem tudtam be menni az épületben a nagy kapun hiába toltam, illetve nem is tolta mert nem engedte Harry csak az ajtóhoz ért hozzá. Aztán mikor harmadszorra játszottam újra, akkor éppen a Főnix rendjének főhadi szállásán voltam (vagyis még az elején) és mikor Sirius a Wingardium Leviosa-t tanította, akkor nem tudtam a ruhák felé fordulni, hogy megvarázsoljam, nem reagált a varázslatra, hiába is hadonáztam és még egy centit se fordult meg a karakter. Kérlek segítsetek! Lehet, hogy a beállításokon kell változtatni?

2012. jún. 1. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!