Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudném felismertetni a...

Hogyan tudném felismertetni a modememet nem usb-s módszerrel?

Figyelt kérdés
szóval újra kellett raknom a windowst és utána nem volt netem..eddig azzal a rendes csatlakozóval ment, most mintha nem látná. felismertettem feltelepítettem usbsen (azt sem sikerült először csak valamit ügyködtem rajta) így már van net viszont ahogy bedugom az usb csatlakozóba a gépbe a vezetéket ekezd vibrálni a kép! még sosem láttam ilyet hogy ez mitől lehet...tettem fel driverfrissítést, azután is vibrált, felvettem a herzet 75-re (nem is tudom így jó-e amúgy vagy jobban rontja a szemet) így valamennyivel kevésbé látszik de így is megvan. nagyon tanácstalan vagyok segítsetek hogy tudnám felismertetni normális net csatlakozóról, hiába kihúzom bedugom nem reagál semmit
2009. júl. 1. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tökre, mintha egy szőke nő írta volna ezt a kérdést.(tudomnemhasznosválasz)
2009. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez pontosan milyen modem ?

Ha elég bátor vagy, akkor érdemes megpróbálkozni a hardver eltávolítással, majd utána újra feltelepíteni - hátha másodszorra jobban sikerül. egyébként ha tényleg usb-s, akkor esetleg egy másik usb aljzatban is érdemes kipróbálni.

2009. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!