Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xboxon live-on hogyan lehetne...

Ádám_111 kérdése:

Xboxon live-on hogyan lehetne dolgokat átállítani? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Xbox live-on nem tudok pontokért vásárolni és nem tudok barátokat felvenni pedig gold tagságom van! Live beállításakor ami kb. két hónapja volt, felregeltem a hotmailommal de kért egy másik e-mailt ami a felnőttekre vonatkozóan kell! (16 éves vagyok) Megadtam a faterét ami vipmail. Mai nap próbáltam felvenni egy ismerőst livera meg próbáltam vásárolni de nem engedett mert kérte apám jelszavát amit be is ütöttem, de mindíg kidob, hogy nem jó a jelszó! Próbáltam a hotmailes e-mailemen a koromat magasabbra rakni, hogy ugye több legyek mint 18 de ez nem sikerült mert nem találtam! Utánna az xbox.com on próbáltam felvenni az ismerősömet de nem engedte mert kb ugyan ezeket kérte... Gondoltam rá, hogy csinálok még egy hotmailt és felregelek az xbox ra csak attól félek, hogy két felhasználóval kapok egy örök bannt. Mit csináljak?

2012. jún. 2. 15:50
 1/1 kutyafülgfdsfgsdfg válasza:

Csinálhatsz te 1500 profilt is,de mindegyiknek külön e-mail kell.Ne aggódj nem fognak bannolni.

Nekem is 2 van.Egy magyar régiós,és egy angol

2012. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!