Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van két hangfalam és egy...

Benziini kérdése:

Van két hangfalam és egy mélynyomóm. Mindegyiknek külön-külön kábele van, és összeszeretném gépel kötni őket egy jack dugó segítségével úgy, hogy a mélynyomón ne szóljon az ének csak dübögjön. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Mert most úgy van összekötve, hogy szól a mélynyomón is az ének nem csak dübög. A jack dugónak két kábele van és mindkettőben két-két vezeték, de nem tudom hogy kössem össze úgy, hogy a mélynyomó csak dübögjön.
2012. jún. 3. 15:09
 1/4 anonim válasza:

Egy jó hangkártya mindent megold!:D

Nekem az erősítőn, keverőn kívül van itt egy 5.1em, amit sima jack-el kötöttem a gépemhez, a mélynyomó adja a mélyet, csak azt. A gáz az volt, hogy nem 5.1-es a kártyám, így ugye csak stereoban szól, tehát a jobb első és a bal elsőt összekötöttem a hátsó párjával, lett egy 4.1-em..xd :D

2012. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de nekem a mély nem csak a mélyet adja de mért?
2012. jún. 4. 07:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy kötötted össze?
2012. jún. 4. 07:16
 4/4 anonim válasza:

hát az házi megoldás.. összetekertem a két kábel végét, és úgy az 5.1 elülső right, illetve left kimenetbe..:D a mély maradt a helyére bedugva.

HOPPÁ! ez lehet még a baj. mondjuk a sima hangkártyán nincs mély, hátsó jobb hátsó bal, elülső jobb illetve bal. és így vagy jobbnak vagy balnak kezeli, lényegtelen. az 5.1-es dvdlejátszón külön vannak ezek. talán ezért kéne az 5.1-es hangkari.:D

2012. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!