Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet beállítani azt hogy aki nem ismerősőm az ne küldhessen nekem üzenetet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 00:27
 1/3 anonim válasza:
tiltás
2012. jún. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég lenne !CSAK EGYSZER! átnézni a beállítási lehetőségeket facebook-on. ahh....


Adatvédelmi beállítások > 2. menü, hogyan léphetnek kapcsolatba veled > és azon belül beállíthatod ki küldhet neked üzenetet.

2012. jún. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves utolsó,tudom már régebben válaszoltál,de engem is érdekelne ez,h hol lehet beállítani,de nekem ilyet nem ír.


Adatvédelmi beállítások és eszközök



Ki láthatja a dolgaimat?

Szerkesztés

Ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseidet?

Ismerősök ismerősei

Tevékenységnapló használata

Átnézheted az összes bejegyzéseidet és mások dolgait, amelyekben megjelöltek.

Régebbi bejegyzések korlátozása

Korlátozod azon bejegyzéseid láthatóságát, amelyeket ismerőseid ismerőseivel is megosztottál, vagy nyilvánosak?

Ki találhat rám?

Bezárás

Ki találhat meg a megadott e-mail címed vagy telefonszámod alapján?

Ez azokra a személyekre vonatkozik, akik még nem láthatják az e-mail címedet vagy a telefonszámodat.

Ismerősök

Szerkesztés

Szeretnéd, hogy a keresőoldalak találati listájában megjelenjen az idővonalad?

Be (amikor betöltöm a 18 éves életkort)


Köszi

2013. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!