Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás elött vagyok....

Sutimuti kérdése:

Laptop vásárlás elött vagyok. Szerintetek melyiket érdemesebb vennem? Játékra is használnám. Köszi válaszaitokat!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jún. 4. 15:24
 1/5 lindmayer ***** válasza:
én várnék a helyedben egy kicsit az új amd-s procikra
2012. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valor ***** válasza:

Szia!

[link]

A fentebb linkelt gép alig drágább, ellenben közel kétszer gyorsabb videókártya és gyorsabb processzor van benne.

2012. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húúúú,de gyorsak vagytok.KÖSZI.


De a kettő linkelt közül meik jobb? Várni se akarok,a tető 150k......

2012. jún. 4. 16:14
 4/5 Valor ***** válasza:

Ha tényleg használnád játékra, akkor mindenképpen fizesd ki azt a plussz 15k-t, hosszú távon nagyon megéri. A kettő linkelt laptop közül a GT610M erősebb valamivel.

Egyébként nézd meg akkor az alábbi gépet:

[link]

Enenk is kb kétszer erősebb VGA-ja van, viszont linux van rajta. Ha van Windows-od, akkor ez jobban megéri, mint a másik kettő.

2012. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lindmayer ***** válasza:

amúgy ha acert veszel, akkor ajánlott egy éven belül meghosszabbítani a garanciáját: 15 k-ért +2 évre

és ezt a gépet a figyelmedbe ajánlom: [link]

2012. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!