Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Skype-nak nem kellene...

A Skype-nak nem kellene megjelennie lent a tálcán?

Figyelt kérdés

Én most töltöttem le a skype-ot, korábban nem volt, de annak nem olyannak kéne lennie, mint az msn-nek, hogy van egy kis ikon, ahol be tudom állítani, hogy elérhető vagyok-e, felugrik egy ablak, hogyha valaki bejelentkezett stb.


Mert nekem a skype csak külön ablakban nyílik meg, és ha bezárom, akkor eltűnik, én nem tudom, hogy akkor most elérhető vagyok-e vagy nem.


Viszont nem látok semmiféle menüt vagy eszköztárat a skype-nál, ahol ezt be lehetne állítani.



2012. jún. 4. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszered van?
2012. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windows XP (remélem erről van szó, lány vagyok ÉS számítógépes analfabéta :D )
2012. jún. 4. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Tálcára jobb klikk - Tulajdonságok - Tálca fülön Testreszabás - ott megkeresed a Skype-ot, és értelemszerűen beállítod, hogy mutassa mindig.


Bár nem tudom mennyire most töltötted le, mert ha szó szerint most, és nem indítottad újra, akkor ajánlatos megtenni.

2012. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! sikerült!!!
2012. jún. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!