Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok venni 128 MB ramos...

Hol tudok venni 128 MB ramos netbookot?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem már,de sehol sem találok,mindig csak nagyobbak vannak,de nekem mindenképpen ilyen kell,mert csak netezni szeretnék vele,és arra ez tökéletesen jó....

2012. jún. 4. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
facepalm a köbön......
2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mert a felett nem megy az internet? :'(

[link]

2012. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez mekkora :D


128 mega rammal én régen az XP futtatásával is szenvedtem, nem hogy hardcore netezgessek rajta...az első flash tartalom szétnyírná az egészet.

2012. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de,igen megy rajta a net,de én ilyet szeretnék....még egy éve láttam egy csomót ,de mostanában nem találok ilyet.
2012. jún. 4. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
hol láttál? nem a vram-juk volt 128 mega?
2012. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tuti,hogy nem....és azt írták rá,hogy netezésre tökéletes....több ilyet is láttam vaterán kb egy éve,az egyiket meg is akartam venni,de elhalászták előlem....
2012. jún. 4. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:

ja az valami kínai noname szar lehetett...kik írták azt? mert hogy nem hozzáértők az biztos.


30 fillérért nem szabad netbookot venni. Én még egy 1GB ramos Intel Atomos netbookkal is rengeteget szoptam régen, el is adtam. Mert annyira lassú volt.

2012. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mázlid van, hogy megvették előled.

"Netezésre tökéletes". Ez árus nyelven azt jelenti: rendkívül gyenge. Meg tudod létezik olyan, hogy az emberek szemrebbenés nélkül nagyot hazudnak....:).

Használtan amúgy 25-30-ért lehet találni olyat, ami valóban megfelel netezésre.

Memória 512 MB alatt már kevés, XP-hez is.

2012. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a vatera amúgy a lehúzás és a selejtes áruk melegágya. Szégyen, hogy televan klóntelefonokkal, meg a többi kínai selejttel
2012. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!