Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett és hogyan...

Mi történhetett és hogyan oldhatnám meg a problémát?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amikor msn-en beszélgetek valakivel és küld egy linket, hiába kattintok rá, nem történik semmi. Windows 7-em van és amikor át szerettem volna állítani a hátteremet (a személyre szabásánál) , rákattintottam arra, hog "További témák az interneten..." és most sem történt semmi. Magyarul ezeket a linkeket meg hivatkozásokat (jól mondom) nem nyitja meg kattintásra. Ezt írta ki: A fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához szükséges program. Telepítse a megfelelő programot, vagy (ha már telepítve van) adja meg a társítást a Vezérlőpult Alapértelmezett Programok eszközénél!


Segítség.. :)


2012. jún. 5. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A megoldás le van írva:


Az általad használt böngésző beállításaiban állítsd be, hogy az legyen az alapértelmezett böngésző. Vagy az alapértelmezett programoknál válaszd ki a böngészőt alapértelmezettként.


Amíg nincs ilyen beállítás, a rendszer nem tudja a linkek megnyitását mihez társítani, így nem működnek.

2012. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, hogy csak ennyi? Nem értettem, hogy a böngészőre vonatkozik. Nagyon szépen köszönöm!
2012. jún. 5. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!