Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vissza lehet vinni egy garanci...

Vissza lehet vinni egy garanciális laptop töltőt, ha rettenetesen hangosan zúg?

Figyelt kérdés
utólag vettem, mert az eredeti elromlott. egy kis számítógép kellék- szerelő boltban vettem, adtak rá 2 év garanciát, blokk minden megvan. olyan töltő, aminek cserélhető a vége, szóval szinte bármilyen laptophoz jó. Eleve elég hangos, az eddigi nem adott ki hangot, ez meg zúg ha tölt, de bár csak 2 hónapos néha még "rátesz egy lapáttal" és iszonyat hangosan zúg, nem bírok vele meglenni egy szobában, annyira idegesítő. Ilyen miatt vissza lehet vinni?
2012. jún. 5. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
vissza
2012. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha garanciális, akkor vissza lehet vinni semmit nem vesztesz vele.


Ha elviselhetetlen a zúgás, és az adott modellre nem jellemző akkor meg pláne vidd vissza.

2012. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a modellre jellemző és a rendeltetésszerű használatot nem befolyásolja, akkor nem csinálnak vele semmit, de valszeg ezt így cserélni fogják.

Nekem a tápom ventije ment tönkre, de nem cserélték, mert nem befolyásolta a használatot, csak olyan hangja volt, mint egy porszívónak.

2012. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ennek is a ventilátora zúg kfizettem érte kb 8ezer forintot, de utálom, hangos, baromi nagy :S
2012. jún. 5. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!