Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti se bírjátok amikor Battlefi...

Nagy Pávián kérdése:

Ti se bírjátok amikor Battlefield 3-ban az ellenséges csapatban néhány ember TROLLkodik másnéven: szivatja a népet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem bírom, mikor az én csapatomban trollkodnak. Pl TK-znak a kocsikkal, szétlövik a heliket/ vadászgépeket, tankkal a vadászgépek elé állnak, stb
2012. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy az ellenséges csapatban?


Én azt nem szeretem mikor sniperháborúvá válik a dolog és nem tudsz előrejutni, mert ott kempelnek mindenhol, meg amikor a spawnkilleznek.


Az mondjuk sokkal idegesítőbb mikor a birka/idióta csapattársak robbantják fel a saját járműveket, saját cuccokat, meg egymást lövik ahelyett hogy mennének és harcolnának....ez a legidegesítőbb.


Az ha a saját bambaságomból az ellenség folyton mögém jön és lekésel, vagy rám ugrik helikopterből, vagy rám robbantja a házat, az is hirtelen idegesít, dehát én is lőttem már le rpg-vel vadászgépet.


Az is idegesítő mikor nálam is kezdőbbek vannak, vagy simán figyelmetlenek a csapattársak. Én anno BF2-őt toltam, egyes szervereken elég jól figyeltek a parancsokra, kérésekre. Itt meg sokszor megy mindenki mint a veszett, és mikor 1 ember elhúz egy terepjáróval, csak azért hogy valahol útközben otthagyja, én meg caplathatok végig a pályán gyalog, az is olyan idegesítő mint a trollkodás.

2012. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az se rossz, mikor a csapatszállító helivel direkt lezuhannak, mikor televan. Egyeseknek ez okoz örömet a játékban...
2012. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja rohadt idegesitőek,úgy gondoltam h az ellenség trollkodik h például átjön az anyahajónkra és ott robbantgat meg stb. ez annyit ront a játékélményen de komolyan!
2012. jún. 6. 21:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Ti szoktatok Trollkodni?
2012. jún. 6. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Az anyahajódra, bázisodra max repülővel, vagy helivel tud lőni, mert ha gyalogosan úszik oda, akkor megdöglik. Mert az neki már a mapen kívül van és ha kimész a mapről, akkor 10 mp-n belül megdöglesz.
2012. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ha mindig beleül 1 repelülőbe mindig újra kezdődik a 10 mp és újra trollkodi a genya
2012. jún. 6. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!