Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam valtani a tv es...

Hogyan tudnam valtani a tv es monitort egy szamitogepen?

Figyelt kérdés

mar egyszer feltedtem ezt a kerdest igaz teves video kartyat adtam meg


van egy video kartyam hd 6870 video kartyam amelyre tudok kotni tobb monitort is


van a szobamban egy 40inch plazma tv hdmi kimenettel, meg a gephez egy 21 inch monitor


meg lehet azt oldani hogy film nezeskor es jateknal a tv mukodjon mikor pedig netezek es zenet hallgatok a monitor, mert most ugy szoktam megoldani hogy a hdmi kabelt teszem at es ez eleg kenyelmetlen


meglehet valahogy oldani? es van az alaplapon is hdmi kimenet


2012. jún. 7. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

A video kártyán van hdmi kimenet : ezt kösd össze a 40inch plazma tv-vel.

Viszont van rajta DVi kimenet is. Ha a monitorodon van ilyen bemenet akkor kösd össze ezzel.

A kettő között tudsz választani ha belépsz a Vezérlőpult - Rendszer - Képernyő - Képernyőfelbontás részébe. Ha minden jól működik itt látnod kellene mind a két csatlakoztatott kijelzőt, és tudsz is közöttük választani.

2012. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!