Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Powerpoint 2007 - hogy tudok...

Powerpoint 2007 - hogy tudok különböző hátteret csinálni a diákra?

Figyelt kérdés
(infóból vizsgázom, úgyhogy sürgős) Powerpoint 2007-esem van. Már mindenhogy próbáltam, neten is kerestem, hogy kell, de sehogy se sikerült rájönnöm, hogy hogy tudnék a diáknak, ugyanazzal a témával, de más színt kölcsönözni. Már sikerült megváltoztatnom a színeket. Persze, az gyerekjáték, de amíg én annak az 1, adott diának akarom azt a színsémát adni, addig az automatikusan érvényes lesz az összes diára. Mit csináljak? Tényleg rengeteget kerestem!

2012. jún. 8. 21:40
 1/3 A kérdező kommentje:
mind1, megoldottam :)
2012. jún. 8. 22:23
 2/3 anonim válasza:
Nekem azért elmondanád?
2012. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

öö hát már régen volt de azért megpróbálom.

akkor kiválasztasz a tervezés fülnél egy témát, aztán színek , itt kiválasztod a színkollekciót, aztán a témáknál az egyebekre kattintasz (lefelé mutató nyilacska felette egy vonallal) , akkor aktuális téma mentése, mentés, és akkor a téma megjelenik a többi téma között, bal oldalon rákattintasz a diára amit megszeretnél változtatni, aztán jobb gomb az új témádra, alkalmazás az aktuális diára és kész.

igazából a lényeg az alkalmazás az aktuális diára. lehet hogy így túl bonyolult, kísérletezgethetsz, ha akarsz, de most nem tudok jobbat mondani, mert már régen volt, és így emlékszem. remélem, segítettem. :)

2012. nov. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!