Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hová tűntek a képeim és videóim?

Hová tűntek a képeim és videóim?

Figyelt kérdés
Nemrég (kb másfél hónapja) vettem egy új okostelefont (SE Live with walkman - Android 2.3), amibe kb rögtön tettem egy vadiúj 8Gb-os SD kártyát. Most eltűnt róla nagyjából 1 Gb-nyi adat. Ami a furcsa, h csak képek és videók (10-12 videó, nagyjából 150 kép, mind saját készítésű, meg az összes albumborító). A nagyjából 4 Gb-nyi zeném viszont megvan. A meleg árthat az SD kártyának (mondjuk sztem nem lehetett több 40-45 foknál, amit kapott - egy erősítő tetején volt). Az összes alkalmazásom a Google Play-ből való. (egyet kivéve, a Total Commandert, de az régóta fenn van, és eddig nem volt vele probléma)

2012. jún. 9. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősitőbe mágnes van lehez hogy az adot neki.
2012. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze nincs annak, hogy az erősítődön volt. Ha ez lenne a probléma oka akkor az válogatás nélkül töröl róla adatot, nem pedig konkrét fájl típusokat.


Próbáltad esetleg PC-n ellenőrizni az SD kártyát, hogy tényleg hiányzik-e róla? Ha ott rendben meg van akkor a telefon azon szoftverével lehet baj ami ezeket megjeleníti.

2012. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, ez volt az első dolgom, h megnézzem pc-n is. Ugyan ez a helyzet, sajnos :(

Sőt, csináltam restartot is a telón...

2012. jún. 9. 23:44
 4/4 anonim válasza:
Én is tapasztaltam hasonlókat. Nekem pl egy zene mappa tűnt el, meg az összes képem! Nem vágom mi lehet a baj!
2012. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!