Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Délelőtt az Asztalon létrehoztam egy új mappát, képeket raktam bele. Majd mikor már nem volt szükégem a mappára, letöröltem (Shift+DEL), ám a mappa nem tünt el. Azt irja ki hibaüzenetnek a gép, hogy nem taláható a mappa, viszont még mindig látni. Mit lehet vele csinálni? (Win7-em van).
2012. jún. 10. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Töröld a mappát Del gombbal, és amikor kiírja, hogy nem található a mappa akkor azt is kiírja, hogy meg akarod-e keresni vagy törölni szeretnéd az ikont, akkor válaszd az ikon törlését.
2012. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, megkérdezte, hogy valóban törölni akarom-e, és rányomtam, hogy igen, erre kirta, hogy "Az elem nem található", és lehet választani, hogy "Újra" vagy "Mégse". :/
2012. jún. 10. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a gépet csökkentett módban, hátha így le tudod törölni. (Indításkor F8 nyomogatás)
2012. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszömön a válaszokat, ez a csökkentett módú újraindítás segített :)
2012. jún. 11. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!