Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha úgy oldom meg a partíció...

Ha úgy oldom meg a partíció készítési problémámat, hogy Xp't rakok fel megcsinálom a particiót amit akarok és vissza rakom a 7est az hülyeség?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert a acer aspire one d270es netbookomon nem engedi futatni a partition magic 8ast vagy a 8.5ös verziót

2012. jún. 10. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A telepítőlemez is képes formázni és partíciókat létrehozni. Azt próbáltad? Megspórolnál 1-2 órát vele.
2012. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MaXXeGee ***** válasza:
a win7 is tud particionálni. telepítéskor, csak amikor kiválasztod a "hova telepítsek" kérdésre a merevlemezt, utána a "haladó" beállításokban tudod a partíciókat kezelni, létrehozni,m formázni, törölni... :)
2012. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs ezt nem értem, bootoljon a lemezrol és akkor ott csinálni vagy pedig a lemezen van rajta 1bizonyos program?
2012. jún. 10. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
A telepítés egyik lépése a partíció kiválasztása, hogy hova kerüljön a rendszer. Ebben az ablakban a meglévőket is tudod formázni, törölni, vagy akár újat létrehozni.
2012. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de mivan akkor az esetbe ha csinálok 1particiót a meglévőböl és mondjuk csak 100 megabyte-ost dob ki amikor én 150 gigabyte-ot adok meg neki?
2012. jún. 10. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkora partíciót tudsz legfeljebb létrehozni, amennyi szabad hely van a meghajtón.
2012. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
253gigányi helyem van még szabadon!!!! és akkor is annyit birtam amikor raktam fel rá a rendszert!
2012. jún. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!