Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom újra telepíteni?

Hogyan tudom újra telepíteni?

Figyelt kérdés
A windows7 nem indul, amikor elindul a 4 kis színes pont és kirakja a windows jelet befagy és nem indul, hogy tudom újra telepítenia windwost? A cd itt van de nem indul. Remélem kapok rá válaszolt, most másik gépről vagyok fent.

2012. jún. 11. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A lemezről 1 gomb nyomással indulnia kéne a telepítés folyamatainak! gondolom tudod,hogy a lemez behelyezése után mik a teendők,hogyan kell elindítani a folyamatot? vagy nézd meg a biosban az írót-olvasót minden klappol E! nem mindig indulnak automatikusan a lemezek ilyenkor,manuálisan kell indítani(valamelyik gomb lenyomásával)
2012. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pontosan a biosban mit kell nézni? nem akarok biosba belnylni ha nem tudom mit is kell:/
2012. jún. 11. 01:23
 3/5 anonim ***** válasza:
meg keresed a lemez olvasód nevét,a fülek/opciók mentén vagy az azonosítóját,biztos rá ismersz majd és ott rá állítod az automatikus olvasásra,vagy 1általán az olvasóra hogy ilyenkor is olvasson stb,de nézd meg hogy ha a lemez már bent van és újra indítod akkor közbe nem e írja ki h nyomjon meg 1 gombot a Lemez olvasáshoz?
2012. jún. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MaXXeGee ***** válasza:

A gépindulásakor, F12 a boot menü, itt kiválasztod, hogy melyik eszközről induljon a gép. Értelem szerűen az optikai meghajtót választod.

De előtte próbáld meg úgy elindítania gépet, ahogy szoktad, csak indulás közben nyomkodod az F8 billentyűt, előjön egy rendszerindító menü: Kiválasztod a "legutolsó helyes konfiguráció betöltése (nem tudom, mi a pontos szöveg) menüpontot. Ha így sem indul normálisan azaz így is lefagy, akkor van még egy tippem, ugyanígy f8- indulás közben, csak a csökkentett módot választod, betölt a windows csökkentett módban akkor a start menü, minden programját megjeleníted, kiválasztod a kellékek közül a rendszer-visszaállítást és visszaállítod a gépet arra az időpontra amikor még tudod, h biztosan működött.

2012. jún. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem minden boot f12-vel indul. Ezt tapasztaltam..
2012. jún. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!