Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol kell átállítanom a laptopo...

Hol kell átállítanom a laptopot, hogy telepről is ugyan olyan gyorsan működjön, mint töltőről?

Figyelt kérdés

Légyszíves segítsen valaki, mert nem tudom hol tudom beállítani. Kerestem már mindenhol :) pedig nem vagyok analfabéta, de Eco mód, meg mindenféle van a laptopba, nem tudom hol kéne beállítani :(

Megőrülök, ha telepről megy a gép, alig tudok netezni... nagyon tetű, és nem akarok folyton töltőröl netezni.

köszönöm!!! :)



2012. jún. 14. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult -> Energia
2012. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kattints rá az Akku ikonra amikor telepről üzemel a laptopod, és válaszd a További energiagazdálkodási beállítások sort. A megjelenő ablakban van több alap beállítás. Amelyiket a laptop használja akku-ról üzemelve annak válaszd a "Séma beállításainak módosítása" sort. Az újonnan megjelenő ablakban válasz a "Speciális energiaellátási beállítások módosítása" sort. Ekkor megjelenik egy újabb ablak. Itt nézd végig a beállítási lehetőségeket és állítsd be azt ami neked kell.

Alkalmaz - Ok - ha engedi Módosítások mentése, és már kész is.


Azonban ekkor gyorsabban fog merülni a telep. Lehet, hogy célszerű lenne egy új energia sémát létrehozni az ilyen esetekre.

2012. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) akkor jó helyen keresgéltem mégiscsak :) most már tökéletes!!!

Köszi még1x :D

2012. jún. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!