Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi PC játék, ki tudja, hogy...

MonaLio kérdése:

Régi PC játék, ki tudja, hogy mi a neve?

Figyelt kérdés

Kb. 10éves játék lehet 2D, egy lila hajú karakterrel kell menni, erdőben játszódik ha jól emlékszem, és mintha tudott is volna varázsolni.. Nem sok segítség tudom, de ennyi amire emlékszem belőle, és már egy hete nem jut eszembe a neve a játéknak, nagyon idegesítő tud lenni..:D

Előre is köszi a segítséget!



2012. jún. 15. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Van pár ötletem de nem biztos hogy az amire gondolok, írhatnál róla bővebben.
2012. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Másra nem emlékszem sajnos, mik az ötleteid? Ha látok képet a karakterről, akkor már tudom.
2012. jún. 15. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
zelda?
2012. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
zelda nem lila hajú, és nem pc játék.Bár én sem ismerek pc játékot, amit tudok az NES játék.
2012. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lila volt a karakter, vagy csak a haja, de akkor nagy volt neki, szóval az dominált. annyi még hogy tudott úgy ugrani, hogy forgott nagyon gyorsan a levegőben.
2012. jún. 15. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a SONIC véletlenül?

Bár az régebbi mint 10 éves, először még SEGA-ra adták ki, de ha jól tudom megjelent PC-re is

http://www.youtube.com/watch?v=R4y9-_yxsa8&feature=related

2012. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont sonic nem tudott varázsolni.
2012. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ami segithet: Secret of Mana,Chrono Trigger,
2012. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!