Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Max Payne 3 vagy Battlefield 3?

Max Payne 3 vagy Battlefield 3?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy xbox 360 készüléket kinecttel és gondolkozom egy játékon, hogy milyet vegyek hozzá. Az összes jobb kinect játék megvan, de nem tudom egész nap azzal játszani, mert hamar kimerülök, akár 2 óra játszás után is.

Tehát melyik szerintetek a jobb a Max payne 3 vagy a Battlefield 3? Árban 2500 Ft.- különbség van, tehát az nem döntő.



2012. jún. 15. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Grafikailag a Max Payne-t választanám viszont én ilyen FPS gyerek vagyok tehát akkor is a BC 3-at venném meg! De a BC3 után a Max Payne következne! Ez az ízlésedtől függ...
2012. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem az fps és a tps egy szinten van, mindkettő tetszik :)

Szerintem BF3-nak is jó a grafikája. Megveszem a Max Payne-t és majd, ha kivittem, multizgattam és megunom megveszem a BF3-at is, lehet még olcsóbban. Azért még jöhetnek vélemények!

2012. jún. 15. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:

1#

Gondolom nálad a BC3=BF3, bár a BC nem tudom, minek a rövidítése.

Kérdező, szerintem BF-et vedd meg, több időre leköt, mint a Max Payne. De ez csak az én személyes tapasztalatom.

2012. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
MP-nek a multija érdekelne, mert pc-n már végigjátszottam :)
2012. jún. 15. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a multiról beszéltem.
2012. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor megveszem Max Paynet, mert annak nagyon érdekel a multija és, ha megunom megveszem BF3-at :D :D
2012. jún. 15. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Ghost Recon Future Soldiert veszem meg majd valamikor mostanában, igaz én PC-s vagyok. Jó kis TPS játék az is, ha gondolod nézz róla pár gameplay videót.
2012. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3# Köszi, hogy észrevetted a hibámat :) már annyit játszok a Bad Company-vel hogy, elírtam. Gondolom érted ;) 1. Voltam
2012. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!