Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépház hűtést hogyan válasszak...

Gépház hűtést hogyan válasszak, hogyan szereljem be? Egyáltalán jó bele?

Figyelt kérdés
van 3 hely a gépházamon a ventilátor-nak egy hátul ami 72x72-es ha jól mértem a lyuk-ak távolságát,meg van az oldalán kettő egyik fent a másik lent..a felső az 75x75-ös alul meg egy 110x110-es...ekkora ventilátorokat lehet kapni meg megéri-e 3-at venni vagy elég csak egy oldalra meg hátra,meg ugye hogy rátudom-e csatlakoztatni az alaplap-ra mert ahogy néztem van feleslegbe 2db 4águ vagyis azt kell beledugni ilyen fehér lapos meg van egy kisebb jóval kisebb 4-es az is lapos fehér..és van egy fekete 6-os ami 3alul3felül egybe..de az ilyen boltíves a bemenete xd =D hülye vagyok a kábelekhez.szóval tudok-e legalább kettő ventit belerakni a gépbe +ba? mert semmi nincs rajta csak a processzor a videókártya meg a táp..választ köszi előre is :D
2012. jún. 16. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hátulra 8cm-es úgy,hogy a házból szívjaki a levegőt,tetejére egy 8cm ami kifele szívja oldalra meg egy 12cm ami befelé fúja a levegőt.Kapsz hozzá átalakítókat amiket a tápegység kábeleire tudsz csatlakoztatni vagy az alaplapra.Ha szánsz rá egy kis pénzt akkor rendelj nocutát innen: [link] nekem ilyenek vannak benne és nem csalódtam bennük tökéletesen működnek és csendesek.
2012. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!