Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legmegbízhatóbb GSM...

Melyik a legmegbízhatóbb GSM szervíz Nyíregyházán? Esetleg valami házi praktikával a beázást megoldani?

Figyelt kérdés
Tegnap este belekerült a felmosóvödörbe az Xperia ray tipusú telefonom, szerintem egy órát benne is volt, hívtuk hívtuk, még csörgött is. egyből kikaptam kivettem az akksit és a sim-kártyát, kitörölgettem, majd visszaraktam kb 20perc mulva.. hát nem kellett volna. egy idő után elkezdett folymaatosan rezegni, majd leállt, és azóta nem rezeg. most beleraktam rizsbe, hátha nem lesz más baja... Hétfőn elvinném szervízbe, de nemigazán tudom melyikben hogyan bánnak az emberrel. Megéri egyáltalán szervízbe vinni, vagy vehetek újat?

2012. jún. 17. 11:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!