Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet laptopon billenty...

Hogyan lehet laptopon billentyűkombóval kikapcsolni a monitort?

Figyelt kérdés
Windows Vista Ultimate fut a gépen, s le akarom kapcsolni a monitort amíg torrentet töltök, vagy bármi mást, hogy ne fogyasszon addig se áramot feleslegesen, amíg nem ülök előtte. Hogyan tehetném meg? Valami szoftver segítségével esetleg? A válaszokat előre is köszönöm!
2009. júl. 5. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb klikk az asztalon/tulajdonságok/beállítások/képernyőkímélő/energiabeállítások


Itt részletesen beállíthatsz mindent.Nekem acer notim van,azon az fn+f6 billentyűkombináció is kikapcsolja a monitort.

2009. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az energiabeállításokat már megcsináltam, beállítgattam mindent, de ott csak időzíteni lehet a képernyő lekapcsolását. Nálam az fn+F6 az a zárolás, de vista alatt nem működik vmiért... :S Elvileg, az fn+F4 kéne, hogy az legyen, de az se biztos, csak az ábrából gondolom, hogy az lehet az :D De Vista alatt az se reagál vmiért... :S
2009. júl. 5. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet egy percre is időzíteni.Ki ne találd,hogy annyi idő alatt fogyaszt valamit.kb mint egy quartzóra:)
2009. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hanem, hogy ha 1 percenként kikapcsol, az haálra idegesít, és nem akarom minden egyes alkalommal átállítani... :S
2009. júl. 5. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nircommander. bővebben róla itt találsz: [link]
2009. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszönöm, ez működik, már fel is raktam. Csináltam neki egy shortcut-t az asztalon, s már le tudom kapcsolni a monitort.
2009. júl. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!