Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az üdvözlőképernyőm eltűnt!?

Resier kérdése:

Az üdvözlőképernyőm eltűnt!?

Figyelt kérdés
Vettem egy TP-Link wifi USB adaptert. Feltelepítettem és eltűnt az üdvözlőképernyőm. Már próbálkoztam a vezérlőpult/Frlhasználói fiókok -nál is de ott, ezt írja ki: " Egy nemrég telepített program letiltotta az üdvözlőképernyőt és a gyors felhasználóváltást. Ezen lehetőségek visszaállításához el kell távolítania a programot. Akövektező fájlnév segíthet annak meghatározásában, hogy melyik program végezhette a változtatást: athgina.dll " Letörölni nem lehet. Most mit tehetek?

2012. jún. 17. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem csak rossz tapasztalatom van a wifi adapterek mellé adott programokkal kapcsolatban. Bedugod, feltelepíti a Windows és működik, nem kell felesleges programot telepíteni ezért. Távvezérléssel megnézhetem, jobb ötletem annélkül, hogy látnám, nincs.
2012. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!