Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki izgul a középszintű informa...

Ki izgul a középszintű informatika szóbeli miatt? Ti felkészültetek? Egyébként nagyon nehéz szokott lenni, nagyon pontosan kérik a fogalmakat?

Figyelt kérdés

és ha elég sok részt magoltam be, attól még sikerülhet jól? 18/L

egyébként annyira félek, mert nekem soha nem volt informatikám normális, és magamtól készültem fel, de úgy, hogy a tételben talákoztam először a számítógép felépítésével, meg ilyenek.. szóval olyan fura lesz majd ezekről beszélni, mintha tökre értenék hozzá...:S van még valaki így egyébként?:D


2012. jún. 18. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Én holnap leszek soron, kora délután. Van 20 tételem ugyebár, egyet nem tanultam meg belőle. :) Csak az elsőt és az utolsó kettőt ne húzzam, meg a 14-est. Ha ezek mellé húzok akkor simán jó vagyok, de ha igen, akkor cumi van :D:D:D (1. tétel: Számítógép története, 14. tétel: A hálózatok, 19-20. tétel: Könyvtárrendezéses szutykok. :D)


Nekem veled szemben mindenképp előnyöm, hogy viszonylag jól értek a számítógépekhez, így ha nem a fenti tételeket húzom, akkor nagy eséllyel 25+ meg van. :)

2012. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a hálózatokat miért nem akarod? azok szerintem könnyűek:) a könyvtárrendezés meg nagon rövid:D
2012. jún. 18. 16:17
 3/8 A kérdező kommentje:
én a jelátalakítás kódolást nem akarom:DD
2012. jún. 18. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert azokrol nem tudok semmit magamtol.

Olyanok is vannak? O.o

2012. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja értem:) hát nálunk vannak
2012. jún. 18. 16:47
 6/8 anonim válasza:

a 20ból kb. 12 tételről tudok beszélni, de azt sem tudok teljesen... a másik 8-ból nem tudok megszólalni kb... :D

Idegbaj kerülget, szerdán lesz a szóbelim, FORTUNÁRA BÍZOM MAGAM :D

2012. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, én végeztem. Monitorokat húztam (hatalmas nagy mákomra). 29/30, mert azt mondtam, hogy a karakteres monitorokat már nem használnák. Tanárom szerint, programozásnál igen.
2012. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Milyen forrást kaptál?

Vagy infónál nincs?

2012. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!