Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű videóformátum?

Figyelt kérdés

Nem az flv,ez biztos.

Flash?MPEG-I,MPEG-II,wmv,asf,mkv,m2ts,webm,ogv? Ezekbe tudnék átkonvertálni.


Van egy FLV fájlom,rossz minőségű,youtube-ról töltöttem le.Nem a letöltött videót konvertálnám át,hanem a youtube-ról eleve ebbe a formátumba tenném.


2012. jún. 18. 17:02
 1/3 A kérdező kommentje:
SWF-et értettem a Flash alatt.
2012. jún. 18. 17:06
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedben kevered a tömörítési módokat és a konténer formátumokat. Először ezeknek nézz utána. :)


Itt is körülnézhetsz.

[link]

Amúgy paraméterek (konvertálás) kérdése, melyik milyen minőséget produkál.

2012. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. Nem a kiterjesztés dönti el a minőséget, hanem a konvertálási paraméterek. Eleve már ott eldől, hogy jön le a YouTube-ról. Mert már lehet, hogy ott is rossz a minősége és akkor meg mindegy mibe konvertálod. Töltsd le m2ts-be. Nekem ebbe gyönyörű FullHD-s felvételeim vannak. Ha sz@r lesz a minősége akkor az eredeti is sz@r és akkor mindegy, úgysem lesz jobb...
2012. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!