Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sokan játszák a Mount and...

Sokan játszák a Mount and Blade Warbandot?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém egyszer játszani vele és nagyon megtetszett... És elgondolkodtam azon, hogy megvegyem. De nem akarom úgy megvenni, hogy senki se multizik rajta. És megéri megvenni kb. 6000Ft-ért? Vagy valahol ez alatt is megvehető?

2012. jún. 20. 13:00
 1/4 Colix ***** válasza:

Nem tudom hogy megéri e de még Játszák átlagosan 200an pontosabban de sajnos abból csak 5-10 lehet magyar de én is köztük vagyok


[link]


ha sajnálod a pénzt akkor beszerezhető feketén is a játék és ugyan olyan.

2012. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor még gondolkozok rajta.
2012. jún. 25. 11:20
 3/4 Robix99 válasza:
Segítsetek lécci.Nem tudom mit jelent az hogy elektronikus úton kapod meg a játékot?
2012. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sztem azt jelenti, hogy fizetsz érte kapsz, 1 jelszót(kulcsot stb.) beírod a megadott helyre és letöltheted a játékot. Így legális és játszaható. Csak nem lesz se cd-d se dobozod bár ez sztem nem feltétlen kell... ;)
2012. nov. 24. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!