Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom jelszóval...

Selender kérdése:

Miért nem tudom jelszóval ellátni a gépem?

Figyelt kérdés

Jelszót raktam a fiókomra (rendszergazda), de mikor bekapcsolom a gépem, akkor az üdvözlőképernyőt kb. be sem hozzá, egyből tölti be a fiókot. Nem törődik azzal, hogy én jelszót raktam rá. Csináltam mellé egy vendégfiókot, hátha azért tölti be egyből, mert nincs mellette másik, szal nem kell választani, de úgy sem lett jó. Aztán csináltam még egy fiókot, ami egy másik rendszergazdai joggal rendelkező fiók, hátha az a baj, hogy két jelszavas fiók kell. Windows XP-m van.

A másik gépen, amin Windows7 van, simán emgoldottam egy vendég meg rendszergazda fiókkal. Ezért is nem értem a dolgot.



2012. jún. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont így voltam én is, míg xp-m volt. Én sem tudtam rá jelszót rakni, csak Windows 7-re.
2012. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

írd be a futtatásba hogy control userpasswords2


megjelenik a felhasználói fiókok ablak.

Tegyél pipát a "A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni" jelölőnégyzetbe, és okézd le

2012. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, majd kipróbálom! Remélem jó lesz.

Ugye nem tolhatom el vele a gépet úgy, hogy soha többé nem tudok belépni?:D

2012. jún. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!