Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Van egy Dell Inspiron 1564-es laptopom, most volt májusban 2 éves.

Nagyon hamar felforrósodik, de csak a jobb oldala ahol a ventilátor van.

Vmi ötlet h mi lehet a baja?

Előre is köszi! :)



2012. jún. 20. 15:10
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:
Pucold ki a hűtését, 2 év alatt teleszívhatta porral. Mellesleg 36 fok van árnyékban, annyira nem csoda, hogy melegek a laptopok. Csapj alá egy hűtőpadot, és jobb lesz. :)
2012. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja természetes hogy meelegszik a processzor, ezért van a ventillátor is ott ahol. Az enyém is pont így melegszik a jobb oldalán a ventinél, de mióta vettem hűtőpadot alá, úgy 12-13 fokkal esett vissza a hőmérséklet.

Ebben a melegben is visszaszorítja a melegedést most 8-9 fokkal. Megéri venni ilyet alá tényleg mert az életét hosszabbítja.

2012. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már jó pár hónapja fenn áll ez a probléma, akkor is ez volt amikor sokkal alacsonyabb volt a hőmérséklet. Van laptop hűtő alatta, igaz nem a legjobbat vettem, de ezzel sem látom a javulást. De a tisztítást megpróbálom, hát ha az segít rajta! :) Köszönöm!
2012. jún. 20. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert a tisztításhoz!
2012. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szoktál úgy laptopozni, h rárakod, vmi ágyra, takaróra, vagy vmi más puha dologra? Ha igen akkor azért. Vegyél inkább laptopasztalt, mert le fog égni a laptopod!! (ha már van laptopasztalod, és használod is, nincs ötletem. ://)
2012. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen vettem alá, és sajnos úgy is melegszik...:(
2012. júl. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!