Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Operációs rendszer asus...

Operációs rendszer asus n6b00n notebookra melyik lenne az alkalmas?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Olyan kérdésem lenne hogy melyik operációs rendszer lenne alkalmas a Notebook M6B00N tipus notebookra ?

Windows vagy Linux ? 80 g HDD, 512 ram, Ati Mobility Radeon 9600 videókártya, Intel centrio Mobility technology proci,

hamarosan vesszek bele ramokat és 2 giga lesz benne de ki mit használna ?

Most Linux Ubuntu 10.09 rendszert használok

gondolkoztam át kéne térnem a Fedora rendszerre vagy a BlackPanther OS rendszerre

Még is kiváncsi lennék ki mit javasolna nekem

Windows-al az a bajom bármilyen vírusirtót használok mindig valamilyen módon bekapok egy vírust

játékok szempontjából linuxon is tudok játszani

film és zene linuxon sokkal szebb

internet gyorsabb linuxon

köszönöm a választ előre ! Hello


2012. jún. 21. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
XP jó lesz
2012. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az Ubuntuval boldogulsz, akkor esetleg a Linux Mint-et tudnám ajánlani. Ubuntura épül, annak a hülyeségei és bugjai nélkül. Pl. nem eröltetik rád a Unity felületet.


Mellesleg: ha már használod és megszeretted a Linuxot, szerintem úgysem fogsz áttérni windowsra, én se tenném. Aki itt windowst fog ajánlani, az tuti, hogy soha nem használt még huzamosabb ideig egy jól beállított Linuxot.


Attól függően pedig, mennyire érzed magad rutinos Linuxosnak, tudom javasolni:

Kezdőknek: Linux Mint, Mandriva, OpenSuse

Haladóknak: Fedora, Sabayon

Profiknak: Slackware, Arch Linux, Gentoo Linux

2012. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

XP-t, 2000-t, win7-et anno probáltam de hát utálom a windows op rendszereket teljes mértékben instabilak ahozz hogy stabil legyen rengetek parancsot kell beleégetni a telepitőjébe és ez már hibrit...

Linux vagy Mac OS párti vagyok

Ha már win-t kéne választanom akkor az Win 98 lenne

2012. jún. 21. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha már win-t kéne választanom akkor az Win 98 lenne"


LOL, akkor állj össze Vágási Ferivel. A Win 7-et azért láttad fosnak, mert gyenge hozzá a gép. Amúgy egy elég jól sikerült rendszer, ami nagy szó a winfosoknál.

2012. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

volt nekem 4 giga ram DDR3,, x64 dual 2,3 proci gateway videókártyával és 40g SSD HDD - win7 és win xp hát mind kettő szar ! Linux sosem lassult be és sokkal szebb rajta minden !

Win folyton vagy fagyot vagy mindig valami baja volt szóval a májkroszoft 7 is egy fosadék !

Ubuntu volt rajta és tökéletesen ment rajta minden !

Cod1 , Cod4 , Quake3, full felbontásban linuxon ment microsofton meg fps volt mikor 1-re lement -.-"

Linuxnál meg 96 FPS volt

2012. jún. 21. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!