Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ISO fájl meg tudnám valahog...

Az ISO fájl meg tudnám valahogy nézni a tv-n?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy 3D-s filmet de csak ISO fájlba találtam meg. Valahogy meg lehessen oldani hogy le tudjam játszani a tv-n?
2012. jún. 21. 16:19
 1/9 MaXXeGee ***** válasza:

Kiírod dvd-re. Mivel ez egy cd-dvd képfájl.

De olvass utána, hogy írsz képfájlt lemezre. Nehogy csak simán ráhuzd, merd abból sok jó nem lesz.

Vagy betöltöd daemontools-ba és "kimásolod" egy pedrive-ra (ha tudsz ilyet csatlakoztatni tv-hez vagy dvd lejátszóhoz)

Sok alternatíva van, csak ismerni kellene ehhez, hogy milyen "háttered" van ehhez otthon :)

2012. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt hogy tudnám megcsinálni hogy betöltöm deamondtools-ba és úgy rá a pedrivere? csak simán berakom vagy hogy?
2012. jún. 21. 16:24
 3/9 anonim válasza:
Ugyan úgy írd ki mint egy játékot. Fájl kiírása képfájlként, vagy valami hasonlót keress. Nero, Ashampoo illetve hasonló programokat ajánlok. Én speciel Ashampoo-val csináltam régen, az biztos tud ilyet.
2012. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha pendrive bemenet van a tv-n, akkor HDMI nincs? Az lenne a legegyszerűbb. A gépet összekötöd a tv-vel egy HDMI kábellel, és máris kész. Ott elég lenne Daemonba betölteni a filmet, és már nézhetnéd is. Bár ha a tv-d 3D-s, akkor sztem van rajt HDMI is.
2012. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2012. jún. 21. 16:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Van rajta HDMI csatlakozó! Szóval ha berakom daemontools-ba és a tv-ről rácsatlakozok a gépre le tudom játszani?
2012. jún. 21. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak egy rendes HDMI kábel kell. 2-3000 Ft egy 2-2,5 méteres. Legalábbis én annyiért vettem. Bedugod a videókártyába az egyik végét, a másikat a tv-be, a filmet bemountolod a Daemonba, és elvileg már játssza is automatikusan. Neked csak a tv-n kell beállítani h 3d legyen.
2012. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A kábelünk is van:D

csak azt nem tudtam hogy így eltudom indítani:)

köszönöm szépen a segítséget!:)

2012. jún. 21. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincsmit, jó filmezést:)
2012. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!