Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újraszeretném telepíteni a...

Újraszeretném telepíteni a notebookom, de amikor kaptam nem adtak hozzá telepítő cd-t. Most akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Más fél éve kaptam egy windows 7 alapú hp notebookot. Ki bontottam, bekapcsoltam és a gép telepítette a windowst. De már újra kellene telepíteni de nincs cd-m. Mit csináljak? Nem akarok azért venni új windowst.

2012. jún. 24. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig az nem járt hozzá CD-n ezek szerint csak rajta volt.Ezt buktad.

De azért ezt azelőtt kellett volna tisztázni mielőtt formázod :D

2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1#: Te honnan vetted hogy már leformázta?:D


Kérdező: Töltsd le a win7-t (minden torrent oldalon fent van), írd ki és telepítsd.

2012. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2. már kezd közelíteni, de még nem az igazi.


Ha bekapcsoláskor telepítette, akkor van rajta egy telepítőpartíció és arról fel fogja tenni. Ha máshogy nem úgy, hogy leformázod és bekapcsoláskor ő megint felteszi neked, de ebben nem vagyok biztos, majd valaki megerősít...

Így legalább eredeti lesz a WIN7-ed. Ezért kár torrentezni, gányolni...

2012. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor megkaptam a másik gépemnek éppen kaputt volt és nem volt internet hogy kérdezhettem volna. Először azt hittem hiba hogy nincs cd. De, amikor bekapcsoltam megnyugodtam hogy minden rendben és most meg rájöttem hogy nem annyira.
2012. jún. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!