Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez mennyibe fog kerülni?

OoVvSs kérdése:

Ez mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h eléggé megütöttem e gépem és tönkre ment (meg szerencse, h van egy telóm). A garanciája is lejárt. Ez a gép 80000ba került. Mennyibe kerülne a javítása?

am. amikor tönkre ment fura dolgokat írt ki és apukámnak megkezdett nyomnia az F2 vagy nem is tom melyiket. Ott is kiírt valamit és abból állapította meg, h tönkre ment. (csak azért írtam, mert lehet, h ez is meghatározza a javítás költségét)



2012. jún. 26. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
miért ütögeted a gépet?
2012. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mákod van, "csak" a HDD szállt el, ami cirka 20.000Ft minimum. De ha ne mondjuk az alaplapon szállt el egy vezérlő, akkor lesz az még több is. Tanuld meg: Ütni a boxzsákot kell, nem a tárgyakat! (És emberből is maximum edzőtársat/támadót)
2012. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szavaidból az tükröződik, hogy egy max 12 éves vérpisike vagy, (ha tévedek, hát tévedek) remélem nagyot ütöttél és, hogy trapa lett a gép, aztán majd megtanulod, hogy nem a gép a hibás ha valamit elb@szol rajta!
2012. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet, h én nem direkt ütöttem meg, hanem az asztalomon volt, amikor egy filmet néztem és egy ijesztő résznél annyira megijedtem, h rá csaptam felelmemben
2012. jún. 27. 00:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ohh, akkor elnézést az oltásért. Tipp: ne nézz ijesztő filmet, vagy nézz, de távolabbról. A gép pedig tuti javítható.
2012. jún. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!