Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi éri meg jobban...

Szerintetek mi éri meg jobban ha ti raktok össze egy asztali gépet vagy ha veszek egy kész gépet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mi rakunk össze. A teszkó occó féle gépekben általában egy darab istent kapsz. (Hisz azokat csak a jó Isten működteti/tartja egyben...)
2012. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ilyen no name procit vennék...csak így összességében valamiből vennék jót valamiből középkategóriásat és ha valami nem lényeges akkor egy tesco-sat
2012. jún. 26. 00:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor is az előbb írt helyzet áll fent. Az előre szerelt gépekben rendre Noname táp van, ami annyit tesz, hogyha épp megpusztul, viheti magával az egész gépet.
2012. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

na akkor hagyom ezt

köszönöm a válaszod

2012. jún. 26. 00:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmiség. Ha gondolod, írj egy keretet, és esetleg, egy várost (Hogy ne kelljen a futárral/postával szenvedni) és összeírunk egy konfigot.
2012. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Noname proci nincs is. :)

Mindenképpen érdemesebb egyénileg épített gépet venni! Egyrészt nincs benne zsákba macska alkatrész (mert gagyit ugye semmiből nem érdemes venni), rendesen alkatrészenként érvényesíthető garanciával számolhatsz, ami általában 3 év. Ezen felül saját igényeidnek megfelelően lehet összeválogatni és súlyozni a képességeket, ráadásul legtöbb esetben ugyanannyiért vagy alig többért lényegesen gyorsabb/fejleszthetőbb/jobb minőségű gép hozható ki.

A raktáron maradt, elavuló vagy senkinek sem kellő alkatrészekből épített gép, amire van 1-2 év gari és még meg se lehet bontani (takarítás vagy bővítés céljából) az bizony nem éppen jó vétel, még ha olcsónak is tűnik is...

2012. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első gépem egy előre össze rakott konstrukció volt, hát ha akkor kicsit jobban értettem volna hozzá akkor meg nem veszem! A rá költött összegből egy sokkal jobbat tudtam volna én össze állítani, a következő két gépemet már úgy állítottam össze és azokkal elégedett voltam/vagyok. Ezek az előre össze tákolt masinák ár/érték arányban nem a legjobb vételek, ha pl csak az integrált VGA-kat és a codogen vagy más táphulladékokat nézzük amiket beléjük raknak.
2012. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gryphon ***** válasza:
az összerakás mindig jobb
2012. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!