Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az amikor a Samsung...

Miért van az amikor a Samsung gt s5230 telefonomra szeretném telepíteni a java játékokat, akkor kikapcsokódik a telefonom?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 15:20
 1/3 Huber Katalin válasza:
Mert az a telefon egy fos. Hidd el.. nekem is volt, gyorsan le is váltottam.. nem használható semmire.
2012. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

egyetértek. ennél rosszabb telefon nincs. nekem 2 éva van meg,de már muszáj lesz váltanom,mert ez használhatatlan!!

Kikapcsol fényképezés,zenehallgatás közben és mindenféle fájl "csinál" a telefon,amiket nem lehet kitörölni. Önálló életre kelt.xd

2012. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én telom már 3-4 év körüli. Mostanában kezdte az ilyen hülyeségeit. Már gondokodtam rajta, hogy tényleg lecserélem.
2012. jún. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!