Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik volt az eddigi legjobb...

Melyik volt az eddigi legjobb PC játék amellyel játszottatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 19:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Attól függ milyen a gép , mondjuk nekem egy jó kis gépem van, amivel játszottam a legjobb a Battlefield 3,Crysis 2,Minecraft régi ami minden gépen megy counter-strike,half-life.
2012. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
De mondjuk ajánlanám a Battlefield Bad Company 2-őt is :D
2012. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Robcsi14 ***** válasza:

Jelenleg a 256 Ramos gépemen a Live For Speedet nyomatom....a legreálisabb autoszimulátor...


Egérrel is lehet vezetni !


Igynem kell pöcögtettni a jobb meg bal kormányzáshoz a nyilakat :)


béke

2012. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MaXXeGee ***** válasza:
Még az általános iskolában volt egy játék, C64-re szalagról töltöttük be .. egy bányászt kellett irányítani .. majdnem olyan volt, mint a super mario, csak egy korábbi kiadásban .. na azzal játszottam utoljára .. de ha valaki megmondaná nekem, mi volt az a játék, nosztalgiáznék egyet :D
2012. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Crysis 2 szerintem egy kalap szar.


Medal of honor széria jó háborús.Most épp netes játékkal játszok a World Of Tanks szerintem a legjobb. :D


Aztán F1 2012,Toca Race Driver 3


Age Of Empire 3

Emergency 3-4

Unreal Tournament

Szimulátorok közül OMSI busz szimulátor,Rail Simulator.MSTS stb..

2012. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az Oblivion annak idején annyira magával ragadott, hogy 2 hónapon át minden szabadidőmben vele játszottam. Nem ettem, alig aludtam, mindezt munka mellett! Új gépet vettem, mert a régi nem vitte rendesen...
2012. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Imperium Galactica

Oddworld Abe's exodus


MaXXeGee, nem a GOLD MINER JOE volt esetleg?


[link]

2012. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 lindmayer ***** válasza:
nálam a best of a maffia(az első epizód)
2012. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mw3, a medal of honor 2010-es változata is nagyon jó, need for speed the run, prototype :)
2012. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
okájgud.. ennyi izét.. azért mer tkijött a crysis 2 az nem aszt jeletni hoyg aza legjob játék aföldön.. melesleg xbox barát lett. egy szar.. lefogadom van közötettek olyan aki a 2öve jáccot de az 1et már nembirja el a gépe mert 100x nagyoba gépigény eés jobb is...
2012. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!