Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő:Van...

A kérdésem a következő:Van egy számítógépes játék ötletem és ezt megszeretném mutatni egy Magyar játékfejlesztő cégnek csak félek hogy nem vesznek majd komolyan mert csak 14 éves vagyok szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
És ha tudtok olyan játékfejlesztő céget aki szerintetek meghallgatna azokat leírnátok nekem valamint h melyik a jobb és megbízhatóbb?
2012. jún. 29. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
rajtad kivul meg tobb ezren vannak jatekotletekkel, 14 evesen valoszinu hogy senki nem vesz komolyan,
2012. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh igazad van hova is gondoltam én te jó ég.
2012. jún. 29. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig a számítástechnikában előfordul időnként, hogy valaki túl fiatalon lesz sikeres. Mondjuk ez csak egy ötlet, de attól még lehet jó. Nem tudom kivel lehetne ezt megosztani, de ha úgy érzed, hogy nagyon jó (és esetleg az ismerőseid is ezt gondolják), akkor annyit talán megérhet, hogy bedobod a köztudatba valahogyan. A játékosok nagy része amúgy is tizenévesekből áll, így biztosan érdekli a fejlesztőket is valamilyen szinten, hogy mire vágynak a játékosok.
2012. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"bedobod a köztudatba valahogyan"


Igen, például kiírod ide, hátha valaki lát benne fantáziát tényleg.

2012. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van igazából még nem meséltem ezt az ötletet senkinek, de majd mesélek pár barátomnak erről a ötletről
2012. jún. 29. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy írd le itt. Kíváncsi vagyok.
2012. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az egyik ismerosom ugyanigy kitalalt 1 aktivity fele tarsasjatekot, egy ismerosevel kiadtak a jatekot, par honap utan a tarsa megprobalta kiutni az uzletbol, kesobb meg 100% elloptak az otletet
2012. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez most valami elriasztás akart lenni mert tudom hogy ilyen is előfordulhat sajnos
2012. jún. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!