Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb, hogy raktam...

Szerintetek jobb, hogy raktam a gépembe 1 extra ventillátort?

Figyelt kérdés
Kiszedtem egy rossz tápegységből, volt kábelem hozzá, összekötöttem az alaplappal. Jobb így? (Úgy értem hogy sokat vagy kevesebbet eszik, vagy hogy jobban lehűti a hardvereket. Kicsit leterhelt a gépem, mert Windows 7 Ultimate 32bit Intel Pentium 4 2.80 Ghz 1GB RAM-al megy. Ahhoz képest gyors.

2012. jún. 29. 18:52
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:
Ártani biztos nem ártott ... ha a hátuljára tetted és kifele fúj, akkor már csak az elejébe kellene egy ami meg belfele dolgozik :)
2012. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak hátulra raktam, de szerintem ez elég is. Kifelé fújja a port, elég az. Amúgy is amikor felraktam, levettem a gép oldalfalát, és éreztem is, hogy befelé is fúj egy picit. Azóta sokkal gyorsabb lett
2012. jún. 29. 18:58
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:

Remélem, ki is takarítottad a gépet, ha már széjjel volt szedve. Processzor coolert. hűtőbordát .. esetlege gy újrapasztázást is megérdemel .. ha idősebb gépről van szó és nem volt mostanában ilyen beavatkozás :)

Amúgy igen, sokat tud ez is javítani rajta :)

2012. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kitakarítottam előtte
2012. jún. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!