Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez? Számítógép...

Miért van ez? Számítógép lassúsági gondok.

Figyelt kérdés

Akad a TF2 ( ez a legutolsó patch óta), a GMOD, az Orc Must Die, APB Reloaded..

Először is, pl a TF2-nél amikor a steam készül az elindítására, 5 percet kell várni(nem vicc, mértem ) hogy egyátalán a játék elinduljon, majd még 5 perc amikor a menüt betölti(ez se vicc), aztán 10mpig gyors, majd megint egy beakadás kb 1 percig, megint 10 perc, megint 1perc, stb.. Ez eddig tökéletesen működött. A Gmodnál is ugyanez, annyiban más, ohgy ott nem bírtam kivárni míg betöltődik a menü. Az Orc must die is nagyon lassan indult, és nem bírt betölteni 10 percen keresztül, Az APB reloaded viszont lehet csak alapból ilyen, mert az 2x indítottam el, és nagyon lassú volt, de az szerintem azért mert csak 2 giga ramom van.

A gépem adatai(amin eddig ment minden játék)

CPU: Dual - Core 3 Ghz

RAM: 2GB DDR2

VGA: 1GB Nvidia



2012. júl. 1. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

1. elsö: Merevlemez hiba

hdd sentinelt futasd

2. tápegység hiba ha roszminoségü tipus eleve akor azt nem ártana cserélni amugy sem

3. sok egyéb szoftveres hardveres hiba lehet még

memtest et is futathatnál

virusirtót

rendszerkarbantartót, töredezetség mentesítöt

stb..

merevlemez körül sok féle gond lehet külsö belsö

kábel, csatlakozó, bios, sérült szektor, hibás elektronika stb

2012. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Válaszodat köszönöm, lefuttatom mindet
2012. júl. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!