Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Baj ha ilyen magas hőmérséklet...

Baj ha ilyen magas hőmérsékletű az alaplap és a processzor laptopnál?

Figyelt kérdés

ASUS k50ABseries laptopom van AMD athlon 64 QL65 250GB HD 2GB RAM windowsXP ATI Radeon HD4570 512mb

Elég sokat játszok vele,van egy pár játék feltelepítve rá.Bekapcsolás után kb 30 perc múlva tapintásra is érezni lehet hogy forró. HD:41C Temp1:80C Core:81C Ha nem fut semmi!



2012. júl. 2. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80 fok :O a sok , vegyél egy jó hűtőt , tuning hűtő is már 6 ezer forint , szrtintem hogy ne menjen szét a gép , elég jó
2012. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs , nem néztem hogy laptop.. Azt ajánlom hogy vidd el szervizbe , szétszedik , kiporolják és esetleg egy erősebb ventit tetetsz bele , első voltam
2012. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell takarítani a ventiket és esetleg egy ventis hűtőlapot a gép alá tehetsz. Nem nagy befektetés. Talán segít...
2012. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2012. júl. 2. 21:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként tudjátok hol lehet laptop hűtőpadot venni? Euronics-ba lehet,vagy Tescoba?
2012. júl. 2. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!