Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 hete kaptam egy laptopot,...

2 hete kaptam egy laptopot, amin alapból windows 7 volt. Most megjelent egy kék képernyő, meg írások (kék halál), és utána kikapcsolt. Most nem tudom bekapcsolni a laptopot?

Figyelt kérdés

Megnyomom a bekapcsoló gombot, el kezd valamit csinálni (fekete a képernyő) hallom a ventillátort, hohy a gép megy csak nem látok semmi. Mit tegyek?

Előszőr fordult elő ez. :S



2012. júl. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

hát garanciáztatni kelene ha nehéz vagy nem garanciális akkor helyszinen kell valakitöl segitséget kérni

ha nincs akkor bizony valamenyibe belekerül egy szervizben

kékhalál sok féle okból lehet és távolról nem tudja senki megmondani épp mi van

hardveresen meg nagyon nem tudnál mit csinálni ha nem értesz hozá amugy meg még hozáértö sem mivel direkt saját laptop szerviz szokta javitani ...amit lehet...

2012. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Auszriaban lett veve. :(
2012. júl. 2. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod majd vársz egy kicsit ha megnyomod 1x a kikapcsoló gombot és kikapcsol akkor merevlemez vagy memoria. Ha nem kapcsol ki 1x gyors megnyomásra akkor videó kártya. Próbáld meg kiszedni az egyik memoriát ha úgy jóó akkor használd úgy addig amég nem veszel másikat.
2012. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom amit írtál.
2012. júl. 5. 12:04
 5/5 A kérdező kommentje:
bekapcsoltam vártam kicsit megnyomtam a kikapcsoló gombot és nem kapcsolt ki. csak úgy tudom kikapcsolni h hosszan nyomom a be/kikapcsoló gombot. akkor videókártya probléma az 100%?
2012. júl. 5. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!