Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebookon irtam egy üzenete...

A facebookon irtam egy üzenetet valakinek, aki még nem olvasta el. Hogyan tudom törölni? Egyáltalán ha én azt ki törlöm ő akkor is megkapja? Nagy bajban vagyok!

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Amint elküldted, ő megkapja az üzenetet. Arra pedig nem lehetsz hatással, mert már nem a te tulajdonodban van.
2012. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj nee
2012. júl. 4. 17:51
 3/5 anonim válasza:
ajajj nem tudod megoldani ha elküldted akkor akkor nézi meg amikor csak szeretné
2012. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben szabad akaratodból írtad az üzenetet és küldted el, a felelősséget is neked kell vállalni.

Mindenki a saját kárán tanulja meg a dolgokat, hogy legközelebb gondolkodjon mielőtt cselekszik, vagy higgadjon le, mielőtt olyan dolgot tesz, amit megbánna később.

2012. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyilvánvalóan nem lehet visszavonni, már csak azért sem, mert (ha csak le nem tiltotta) email-ben is kap róla értesítést, amiben maga az üzenet is megjelenik, így nem csak a facebook-on kellene visszavonni, hanem az emailből is törölni, ami lehetetlen. hasonló a helyzet, amikor pl vki ír neked egy kommentet, aztán törli, akkor csak a facebookról törlődik, de te el tudod olvasni a figyelmeztető email-ben a komment szövegét. De az üzeneteknél még ennyire sem lehet törölni.
2012. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!