Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy játék telepítéséhez...

Srác701 kérdése:

Egy játék telepítéséhez kérnék egy kis segítséget vkitől. Tudja vki mit lehet ilyenkor tenni? (lent)

Figyelt kérdés
Hello Mindenkinek! Egy kis segítséget szeretnék kérni vkitől. Vettem egy játékot és elkezdtem felrakni a gépre, de nem jutottam vele túl sokáig. 15Gb szabad helyre lenne szükségem, ami meg is van, de mégis azt írja ki, hogy nulla a szabad lemezterületem. Azt nem adta ki h melyik meghajtómra akarok telepíteni, és igaz az egyik meghajtómon(C:)csak 12Giga szabad hely van, de sajnos arról nem tudok letörölni többet, de az sem nulla, szóval nem értem. A többi meghajtómon meg bőven lenne hely, de miért azt írja ki h 0 a szabad lemezterületem? Mit tudnék tenni? Nem enged tovább lépni. Előre is köszönöm a segítséget. (ha fontos lenne, steam is kell a játékhoz, de aktív volt az is, be voltam lépve)

2012. júl. 4. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepítés közben ki lehet választani a mappát, általában custom módban kell telepíteni. Rákérdez mielőtt telepíteni kezdené.
2012. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kérdezte meg azt se h milyen módba akarom felrakni, se azt h melyik meghajtóra, de addig próbálgattam míg vhogy átugrott a másik meghajtóra. Szóval sikerült. Köszi azért, hogy próbáltál segiteni.
2012. júl. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!