Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találok max payne 3 hoz...

Hol találok max payne 3 hoz aktivációs kódot? A social klubhoz kell vagy mihez, mert single player modba akarok játszani!

Figyelt kérdés
torrentről töltöttem le reload van crack meg minden! kérlek magyarázzátok el mit kell csinálni! előre is köszi

2012. júl. 6. 13:22
 1/6 Hazardteam ***** válasza:

Hát előszöris csinálj egy social profilt, vagyis regisztrálj, ha még nincs. Utána ki kell lőni a netet, amit a legkényelmesebben EZZEL a programmal tudsz megtenni: [link] hacsak nem akarsz állandóan kábelt huzigálni a gépből.


Aztán, mikor kijön a social launcher vagy mi a neve, rákattintasz az "offline" módra és mikor dobja a social okosság ablakát, beírod amit regeltél és elindítod. Ja és mindenképp 32bitben indítsd. Kb. ennyi.

2012. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
32biten? mégis hogyan? 64bites a rendszerem
2012. júl. 8. 18:13
 3/6 Hazardteam ***** válasza:
A windowsok képesek 32bitben futtatni 32 bitesre írt programokat, mert visszafelé kompatibilisek ilyen szempontból. Egyes oprendszerek, pl. az OS X meg 32 bit alatt is képesek 64 bites programokat futtatni. A windowsnál ez csak "visszafelé" működik, de működik, főleg, ha az adott program képes 32 és 64 bites működésre.
2012. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hazardteam ***** válasza:
Sz@rul írtam: tehát képesek 32bites progikat futtatni 64 bites win esetén, 64bites progikat viszont nem tudnak 32 bites oprendszer alól (winnél) Ez már a 64bites XP-nél és a 64bites Win2003-nál is így volt.
2012. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valami egyéb instrukciót tudnátok adni? mert ezzel nem lettem előrébb :D
2012. júl. 10. 00:52
 6/6 Hazardteam ***** válasza:
"ezzel" raktam fel eddig 3 különböző gépre:) Sok sikert
2012. júl. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!