Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti CD-ről telepítettem a...

Eredeti CD-ről telepítettem a Bluetooth programot, mégis kiírta 30 nap után, hogy szerezzek rá "engedélyt". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt újra lett telepítve a Windows, tökéletesen működött a Bluetooth erről a CD-ről telepítve. Próbáltam a netről leszedni egyet, de mikor telepítettem volna a gépre, kiírta, hogy a számítógép érdekében ne folytassam.

2012. júl. 7. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan a menüknél, hogy regisztrálás ...ha van valami serial száma a programnak, azt be kell pötyögni...
2012. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam semmi regisztrálós dolgot. Meg nem is volt rendes menüje, csak annyit mutatott, hogy melyik fájlt kinek küldje.
2012. júl. 7. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez Bluesoleil program? [link]

Van egy régebbi verzióm, ami működött. De 2.6-os verzió....

Amúgy torrenten vannak újabbak.

2012. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ami nekem van az Connect2air, Toshiba Software. Még a laptophoz adták anno (Fujitsu Siemens).

De akkor megpróbálok egy torrenteset, csak ne írja ki megint, hogy káros lehet a gép számára...

2012. júl. 8. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!