Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telenor-nál ingyen internetet?

Telenor-nál ingyen internetet?

Figyelt kérdés

Telenor-os vagyok és ingyen szeretnék internetezni, de nekem az is jó, ha mondjuk csak a facebook, vagy egy másik oldal jön be ingyen... Tudtok ilyet


Azt a három hónapos ingyenes csomagot nem szeretném kipróbálni.


De azt nem tudom, hogy a wifi-t hogyan kell használni, vagy hogy lehet-e, vagy hogy az mennyibe kerül.



2012. júl. 7. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60 forintos hívások, és 10MB egynapi facebookra sem elég. Jobban jársz ha veszel 3 új telefont havonta...
2012. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mért nem jó neked a 3 hónap INGYEN internet? Nekem tökéletesen bevált most is erről írok. :) Ha már nem kell akkor egy sms vagy bekell menni egy közeli Telenor üzletbe és lelehet mondani. Ja és halkan megjegyzem, hogy egyszer elfelejtették belassítani szval lassítás nélkül tudtam netezni és szépen az adatforgalmam meghaladta a 5.1GB-t. :Đ
2012. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De épp az a baj a 3 hónappal, hogy addigra az ember már megszokja és utána már hiányozni fog....
2012. júl. 10. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!