Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Okos ötlet lenne laptopomat...

Okos ötlet lenne laptopomat és xbox 360-mat eladni egy gamer pc-re?

Figyelt kérdés

A laptopot így is csak egy helyen használom, mivel kábeles netem van, Az xboxot szeretem, de jobban örülnék ha egy számítógépen játszanák. (több és olcsóbb játék)

A válaszokat előre is köszönöm. :))



2012. júl. 9. 19:38
 1/6 Nandee96 ***** válasza:
Szerintem nem. De ez csak az én véleményem.
2012. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgymond "gamer" gépet szeretnél ahoz neked min 150 - 200k kellene amit nemhiszem hogy a xbox meg a lapos árából meglenne.
2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy feltétlenül megéri. Ezzel feladod a notebook alacsony fogyasztását kis helyigényét és mobilitását, amit ugyan általában nem használsz ki, de ha kellene, akkor nagyon fog hiányozni.


PC leginkább RTS-ek terén jó, amik viszont pont alacsonyabb gépigényűek, így általában egy notebook is megfelel.


A notebook és Xbox árán nem fogsz túl erős PC-t kapni, ha csak nem valami erősebb modern notebookod van, mert a notik nem tartják túl jól az árukat.


Xboxra sem sokkal drágábbak a játékok, csak jobban tartják az árukat, ráadásul az RTS-eket leszámítva, több a nagyon jó exkluzív játék.


Az Xbox egy tökéletes kiegészítése egy játékra korlátozott mértékben alkalmas PC vagy notebook mellé. Én inkább azt javasolnám, hogy a notebookot cseréld egy erősebb darabra, jövőre pedig, amikor jön az új konzolgeneráció, cserélődhet az Xbox is arra. Az előzetes pletykák... vagyis az MS reakcióiból ítélve valószínűleg nem is pletykák alapján a következő generációs Xbox nagyon kellemes gépnek ígérkezik:

[link]

2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, megmondom miért: Nekem pl rohadtul elegem lett abból, hogy állandóan kellett valamit vennem a PC-hez, hogy az éppen aktuális játékok jól menjenek rajta....ezért beruháztam egy Xbox 360-ra és egyáltalán nem bántam meg! Ha játszani akarsz, jó a konzol is, azt meg nem kell fejlesztgetni és akadás mentesen kiváló minőségben mennek a játékok és mellesleg nem kell feleslegesen azon stresszelni magad, hogy jaj most Úriten, elfog indulni, bírni fogja a gépem és még sorolhatnám???!!! :)
2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha az eladáshoz hozzá teszel még plusz pénzt és vennél egy gamr gépet akkor megérné-mivel 150K-ból simán össze tudsz rakni olyan gépet, ami több évig bírja nagyobb felbontásnál az újabb játékokat, vagy egy integrált graf kártyásat veszel ami 100K-ból kijönne és vinné az újabb játékokat nagyobb fel bontásban, mivel nincs benne külön graf kártya ezért olcsóbb... Meg jön ki a next gen konzolok, nyilván nem az első 1-2 évben már csak rá lesznek az új játékok, de 3 év múlva az x-360-ra nem jönnek ki majd új játékok.....
2012. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Az lehet, hogy 3 év múlva már nem fognak készíteni Xbox 360-ra játékokat, de akkor meg már - ha lesz - az új konzol generációra fognak fejleszteni, ilyen téren a konzol már soha nem lesz halott, mert a fejlesztők nagy része konzolra optimalizálnak, ezért van az, hogy az idei PC konfigon még elfut egy játék, a következő évben már szaggatni fog, az új játékkal! A konzollal ilyen tekintetben soha nem lesz probléma, mert ugyan azt a színvonalat fogja hozni bármely játéknál, csak egy jó TV kell hozzá és ennyi! :)

2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!