Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok néhány címre mailt...

Nem tudok néhány címre mailt küldeni, mert mindig ezt kapom vissza:Az uzenet visszautasitva, mert High 501. 00 / 500. 00 SPAM-ot tartalmaz. (state 18)?

Figyelt kérdés
Megváltozott a mail címem externetről gmailre,de hogy ne csak a google-on keresztül érjem el a postafiókom,beállítottam az incredimailem az új címemre a varázsló segítségével,a régit pedig töröltem. De néhány mailt nem küld el az említett probléma miatt. A gmail.com weboldalról elküldi,de én nem úgy szeretném használni,hogy mindig google-zni kelljen.
2009. júl. 11. 16:45
 1/1 anonim válasza:
Arra jöttem rá, hogy akkor dob ilyet vissza, ha olyan link van a levélben, amitől ő spamnek feltételezi. Nem tudom, hogy akkor emiatt egyáltalán nem szabad linket tenni bele, vagy csak bizonyos linkekre harap, mindenesetre valahol itt kell keresgélni az elásott ebet...
2010. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!